Skip to main content

A&M Wijnegem

AdresWillem van Halmalelaan 1, 2110 Wijnegem

Telefoon: 03 320 83 20 

BTW: BE 0420.004.951

Heeft u een specifieke vraag voor één van onze afdelingen? Via onderstaande knop komt u automatisch terecht bij de juiste dienst. Ook uw feedback is voor ons van groot belang.

 

 

 

 

 


Peter Guelinckx
Guelinckx Peter
CEO

Hilde Clijsters
Clijsters Hilde
BU Director

Bevers Koen
Koen Bevers
Operational Director

Peeters Joeri
Peeters Joeri
Brand Manager



Vanmaldeghem Julie
Vanmaldeghem Julie
Greeter

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Julie.Vanmaldeghem@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Julie.Vanmaldeghem@anmgroup.be
Marie-Thérèse Colders
Colders Marie-Thérèse
Operations Director

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Marie-Therese.Colders@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Marie-Therese.Colders@anmgroup.be


De Witte Tim
De Witte Tim
Sales Manager

Tel: +32 (0)476 65 67 56 +32 (0)476 65 67 56
E-mail: Tim.De-Witte@anmgroup.be

Tel: +32 (0)476 65 67 56 +32 (0)476 65 67 56
E-mail: Tim.De-Witte@anmgroup.be
Picard Yannick
Picard Yannick
Sales Advisor | Team Lead

Tel: +32 (0)487 17 87 70 +32 (0)487 17 87 70
E-mail: Yannick.Picard@anmgroup.be

Tel: +32 (0)487 17 87 70 +32 (0)487 17 87 70
E-mail: Yannick.Picard@anmgroup.be
Bogaerts Marc
Bogaerts Marc
Sales Advisor
Cornelis Ivan
Cornelis Ivan
Sales Advisor
Ipekdjian Jonathan
Ipekdjian Jonathan
Sales Advisor

Tel: +32 (0)472 64 34 44 +32 (0)472 64 34 44
E-mail: Jonathan.Ipekdjian@anmgroup.be

Tel: +32 (0)472 64 34 44 +32 (0)472 64 34 44
E-mail: Jonathan.Ipekdjian@anmgroup.be
Verstaen Sven
Verstaen Sven
Sales Advisor

Tel: +32 (0)478 41 66 13 +32 (0)478 41 66 13
E-mail: Sven.Verstaen@anmgroup.be

Tel: +32 (0)478 41 66 13 +32 (0)478 41 66 13
E-mail: Sven.Verstaen@anmgroup.be
Vranckx Philippe
Vranckx Philippe
Sales Advisor

Tel: +32 (0)496 70 75 14 +32 (0)496 70 75 14
E-mail: Philippe.Vranckx@anmgroup.be

Tel: +32 (0)496 70 75 14 +32 (0)496 70 75 14
E-mail: Philippe.Vranckx@anmgroup.be
Brion Ward
Brion Ward
Sales Advisor

Tel: +32 (0)472 446 224 +32 (0)472 446 224
E-mail: Ward.Brion@anmgroup.be

Tel: +32 (0)472 446 224 +32 (0)472 446 224
E-mail: Ward.Brion@anmgroup.be
Innocenti Jeremy
Innocenti Jeremy
Sales Advisor

Tel: +32 (0)470 04 58 71 +32 (0)470 04 58 71
E-mail: Jeremy.Innocenti@anmgroup.be

Tel: +32 (0)470 04 58 71 +32 (0)470 04 58 71
E-mail: Jeremy.Innocenti@anmgroup.be
Tom Georgoulis
Georgoulis Tom
Product Genius

Tel: +32 (0) 3 320 83 20 +32 (0) 3 320 83 20
E-mail: tom.georgoulis@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 320 83 20 +32 (0) 3 320 83 20
E-mail: tom.georgoulis@anmgroup.be
Younes El Bousklati
El Bousklati Younes
Product Genius

Tel: +32 (0) 3 320 83 20 +32 (0) 3 320 83 20
E-mail: younes.el-bousklati@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 320 83 20 +32 (0) 3 320 83 20
E-mail: younes.el-bousklati@anmgroup.be


Vandercappellen Robbe
Vandercappellen Robbe
Sales Advisor Used Cars

Tel: +32 (0)471 53 91 38 +32 (0)471 53 91 38
E-mail: Robbe.Vandercappellen@anmgroup.be

Tel: +32 (0)471 53 91 38 +32 (0)471 53 91 38
E-mail: Robbe.Vandercappellen@anmgroup.be
Verboven Dave
Verboven Dave
Sales Advisor Used Cars

Tel: +32 (0) 3 320 83 20 +32 (0) 3 320 83 20
E-mail: dave.verboven@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 320 83 20 +32 (0) 3 320 83 20
E-mail: dave.verboven@anmgroup.be
Matthias Geerts
Geerts Matthias
Sales Advisor Used Cars

Tel: +32 (0)476 66 21 26 +32 (0)476 66 21 26
E-mail: matthias.geerts@anmgroup.be

Tel: +32 (0)476 66 21 26 +32 (0)476 66 21 26
E-mail: matthias.geerts@anmgroup.be


Filip Hoskens
Hoskens Filip
Delivery Manager

Tel: +32 (0)3 320 83 28 +32 (0)3 320 83 28
E-mail: Filip.Hoskens@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 28 +32 (0)3 320 83 28
E-mail: Filip.Hoskens@anmgroup.be
Van Oerle Robin
Van Oerle Robin
Delivery Advisor

Tel: +32 (0) 3 320 83 50 +32 (0) 3 320 83 50
E-mail: Robin.Van-Oerle@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 320 83 50 +32 (0) 3 320 83 50
E-mail: Robin.Van-Oerle@anmgroup.be
Waldron Thomas
Waldron Thomas
Delivery Advisor

Tel: +32 (0) 3 320 83 50 +32 (0) 3 320 83 50
E-mail: Thomas.Waldron@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 320 83 50 +32 (0) 3 320 83 50
E-mail: Thomas.Waldron@anmgroup.be


Meyvisch Annemie
Meyvisch Annemie
Aftersales Manager

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Annemie.Meyvisch@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Annemie.Meyvisch@anmgroup.be
Somers Kenneth
Somers Kenneth
Reception Manager

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: kenneth.somers@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: kenneth.somers@anmgroup.be
Koen Mathijsen
Matthysen Koen
Senior Service Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Koen.Matthysen@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Koen.Matthysen@anmgroup.be
Bruynseels Kristof
Bruynseels Kristof
Senior Service Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Kristof.Bruynseels@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Kristof.Bruynseels@anmgroup.be
Van den Wijngaert Cedric
Van den Wijngaert Cedric
Service Advisor
Penne Nick
Penne Nick
Service Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: nick.penne@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: nick.penne@anmgroup.be
Maes Lena
Maes Lena
Service Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: lena.maes@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: lena.maes@anmgroup.be
Hodzic Nermin
Hodzic Nermin
Service Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Nermin.Hodzic@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Nermin.Hodzic@anmgroup.be
Stephane Coxe
Stephane Coxe
Service Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Stephane.Coxe@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Stephane.Coxe@anmgroup.be
De Jonghe Zoraya
De Jonghe Zoraya
Service Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Zoraya.De-Jonghe@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Zoraya.De-Jonghe@anmgroup.be
Osmani Muhamed
Osmani Muhamed
Service Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Muhamed.Osmani@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Muhamed.Osmani@anmgroup.be


Janssens Katrien
Janssens Katrien
Teamleader Invoicing Aftersales

Téléphone: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: katrien.janssens@anmgroup.be

Téléphone: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: katrien.janssens@anmgroup.be
De Caluwe Pascale
De Caluwe Pascale
Invoicing Aftersales and Warranty

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Pascale.DeCaluwe@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Pascale.DeCaluwe@anmgroup.be
Van Nieuwerburgh Dirk
Van Nieuwerburgh Dirk
Invoicing Aftersales and Warranty
Anita Van Dooren
Van Dooren Anita
Invoicing Aftersales

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Anita.Van-Dooren@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Anita.Van-Dooren@anmgroup.be


Van Hoof Nathalie
Van Hoof Nathalie
Administration New Cars

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Nathalie.Van-Hoof@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Nathalie.Van-Hoof@anmgroup.be
Jill Van Nuffel
Van Nuffel Jill
Administration New Cars

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Jill.Van-Nuffel@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Jill.Van-Nuffel@anmgroup.be
Pascale Verelst
Verelst Pascale
Administration New Cars

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Pascale.Verelst@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Pascale.Verelst@anmgroup.be
Sterckx Chloé
Sterckx Chloé
Administration New Cars

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Chloe.Sterckx@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Chloe.Sterckx@anmgroup.be
Beyers Eric
Beyers Eric
Administration Used Cars

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Eric.Beyers@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Eric.Beyers@anmgroup.be
Pauwels Martine
Pauwels Martine
Administration Used Cars

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Martine.Pauwels@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Martine.Pauwels@anmgroup.be


Van Tendeloo Jan
Van Tendeloo Jan
Workshop Manager

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Jan.Van-Tendeloo@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Jan.Van-Tendeloo@anmgroup.be
Van Uffel Sam
Van Uffel Sam
Assistant Workshop Manager

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Sam.Van-Uffel@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Sam.Van-Uffel@anmgroup.be


Elst Gert
Elst Gert
Bodyshop Manager

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Gert.Elst@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Gert.Elst@anmgroup.be


Verstreepen Rigo
Verstreepen Rigo
Warehouse Manager

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: rigo.verstreepen@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: rigo.verstreepen@anmgroup.be
Bogaerts Dave
Bogaerts Dave
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Dave.Bogaerts@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Dave.Bogaerts@anmgroup.be
Ides Micha
Ides Micha
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Micha.Ides@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Micha.Ides@anmgroup.be
Vernelen Thomas
Vernelen Thomas
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Thomas.Vernelen@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Thomas.Vernelen@anmgroup.be
Verlinden Steve
Verlinden Steve
Warehouse Advisor Bodyshop

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Steve.Verlinden@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Steve.Verlinden@anmgroup.be


Evelien Heyligen
Heyligen Evelien
Marketing Manager BMW

Tel: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: evelien.heyligen@anmgroup.be

Tel: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: evelien.heyligen@anmgroup.be



Sales New & Used Cars

Willem van Halmalelaan 1
2110 Wijnegem

Contact

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00
Zon- en Feestdagen: Gesloten
Ma 20/05: Gesloten

Service

Willem van Halmalelaan 1
2110 Wijnegem

Contact

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00
Weekend en Feestdagen: Gesloten
Ma 20/05: Gesloten

Warehouse

Willem van Halmalelaan 1
2110 Wijnegem

Contact

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20

Openingsuren

Ma - Do : 09:30 - 12:00 & 14:00 - 16:00
Vr : 09:30 - 12:00
Weekend en feestdagen: Gesloten
Ma 20/05: Gesloten

Bodyshop

Willem Van Halmalelaan 1
2110 Wijnegem

Contact

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 12:30 - 18:00
Vrij: 08:00 - 12:00 & 12:30 - 17:00
Weekend en feestdagen: Gesloten
Ma 20/05: Gesloten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Contacteer mij

Een vraag of een opmerking.

Contacteer ons
BMW afspraak

Online Service Afspraak.

Reserveer hier
Profitez à fond.

Werken bij A&M Group.

 

 

Bekijk onze vacatures
Top