Skip to main content

A&M HALEN

AdresIndustriepark 1122, 3545 Halen

Telefoon: 013 46 01 30

BTW: BE 0412.804.581

Heeft u een specifieke vraag voor één van onze afdelingen? Via onderstaande knop komt u automatisch terecht bij de juiste dienst. Ook uw feedback is voor ons van groot belang.

 

 

 


Peter Guelinckx
Guelinckx Peter
CEO

Hilde Clijsters
Clijsters Hilde
BU Director

Tilkin Bragi
Tilkin Bragi
Operations Director

Peeters Joeri
Peeters Joeri
Brand Manager



Druwe Dominique
Druwe Dominique
Sales Advisor

Tel: +32 (0)13 46 01 40 +32 (0)13 46 01 40
E-mail: dominique.druwe@anmgroup.be

Tel: +32 (0)13 46 01 40 +32 (0)13 46 01 40
E-mail: dominique.druwe@anmgroup.be
Michel Lauwers
Lauwers Michel
Sales Advisor

Tel: +32 (0)13 46 01 39 +32 (0)13 46 01 39
E-mail: michel.lauwers@anmgroup.be

Tel: +32 (0)13 46 01 39 +32 (0)13 46 01 39
E-mail: michel.lauwers@anmgroup.be
Michael Schepers
Schepers Michael
Sales Advisor

Tel: +32 (0)13 46 01 41 +32 (0)13 46 01 41
E-mail: michael.schepers@anmgroup.be

Tel: +32 (0)13 46 01 41 +32 (0)13 46 01 41
E-mail: michael.schepers@anmgroup.be


Philip Vanesch
Vanesch Philip
Sales Advisor Used Cars

Tel: +32 (0)13 46 10 51 +32 (0)13 46 10 51
E-mail: philip.vanesch@anmgroup.be

Tel: +32 (0)13 46 10 51 +32 (0)13 46 10 51
E-mail: philip.vanesch@anmgroup.be


Mathias Behets
Behets Mathias
Aftersales Manager

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: mathias.behets@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: mathias.behets@anmgroup.be
Aerden Pieter
Aerden Pieter
Service Advisor

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: pieter.aerden@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: pieter.aerden@anmgroup.be
Nikki Van Bijnen
Van Bijnen Nikki
Service Advisor

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: nikki.vanbijnen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: nikki.vanbijnen@anmgroup.be
Peersman Max
Peersman Max
Service Advisor

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: max.peersman@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: max.peersman@anmgroup.be
Youri Rouschen
Rouschen Youri
Service Advisor

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: youri.rouschen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: youri.rouschen@anmgroup.be




Werner Pironet
Pironet Werner
Bodyshop Manager

Tel: +32 13 46 01 45 +32 13 46 01 45
E-mail: werner.pironet@anmgroup.be

Tel: +32 13 46 01 45 +32 13 46 01 45
E-mail: werner.pironet@anmgroup.be
Jacobs Guy
Jacobs Guy
Bodyshop Manager

Tel: +32 13 46 01 45 +32 13 46 01 45
E-mail: guy.jacobs@anmgroup.be

Tel: +32 13 46 01 45 +32 13 46 01 45
E-mail: guy.jacobs@anmgroup.be
Debbie Deketelaere
Deketelaere Debbie
Bodyshop Advisor

Tel: +32 13 46 01 45 +32 13 46 01 45
E-mail: debbie.deketelaere@anmgroup.be

Tel: +32 13 46 01 45 +32 13 46 01 45
E-mail: debbie.deketelaere@anmgroup.be
Inge Ools
Ools Inge
Bodyshop Advisor

Tel: +32 13 46 01 45 +32 13 46 01 45
E-mail: inge.ools@anmgroup.be

Tel: +32 13 46 01 45 +32 13 46 01 45
E-mail: inge.ools@anmgroup.be


Frederickx Joris
Frederickx Joris
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: joris.frederickx@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: joris.frederickx@anmgroup.be
Tom Prinsen
Prinsen Tom
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: tom.prinsen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: tom.prinsen@anmgroup.be


Evelien Heyligen
Heyligen Evelien
Marketing Manager BMW

Tel: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: evelien.heyligen@anmgroup.be

Tel: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: evelien.heyligen@anmgroup.be


Diane Van Bylen
Van Bylen Diane
Administration New Cars

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: diane.van-bylen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: diane.van-bylen@anmgroup.be
Hanne Raymaekers
Raymaekers Hanne
Administration Used Cars

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: hanne.raymaekers@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: hanne.raymaekers@anmgroup.be
Jeroen Stiers - NL
Stiers Jeroen
Administration Used Cars

Telefoon: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: jeroen.stiers@anmgroup.be

Telefoon: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: jeroen.stiers@anmgroup.be



Showroom

Industriepark 1122
3545 Halen

Contact

Telefoon 013 46 01 30 013 46 01 30

Openingsuren

Ma - Vr: 08:30 - 18:30
Za: 10:00 - 17:00
Ma 20/05: Gesloten

Tweedehandswagens

Staatsbaan 63
3545 Zelk-Halen

Contact

Telefoon : 013 46 10 51 013 46 10 51

Openingsuren

Ma - Vr: 09:00 - 12:00 en 13:00 - 18:00
Za: 10:00 - 16:00
Ma 20/05: Gesloten

Receptie Dienst Naverkoop

Industriepark 1122
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30

Openingsuren

Ma - Vr: 07:30 - 18:00
Za: Gesloten
Ma 20/05: Gesloten

Carrosserie

Industriepark 1205
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45

Openingsuren

Ma - Do: 08:00 - 18:00
Vr : 08:00 - 17:00
Ma 20/05: Gesloten

Magazijn

Industriepark 1122
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30

Openingsuren

Ma - Vr: 08:00 - 16:00
Ma 20/05: Gesloten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Contacteer mij

Een vraag of een opmerking.

Contacteer ons
BMW afspraak

Online Service Afspraak.

Reserveer hier
Profitez à fond.

Werken bij A&M Group.

 

 

Bekijk onze vacatures
Top