Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

A&M HALEN.

AdresIndustriepark 1122, 3545 Halen

Telefoon: 013 46 01 30

BTW: BE 0412.804.581

Heeft u een specifieke vraag voor één van onze afdelingen? Via onderstaande knop komt u automatisch terecht bij de juiste dienst. Ook uw feedback is voor ons van groot belang.

AFSPRAAK NIEUWE WAGENS

AFSPRAAK NIEUWE WAGENS

Contacteer ons team
AFSPRAAK TWEEDEHANDSWAGENS

AFSPRAAK TWEEDEHANDS WAGENS

Contacteer ons team
SERVICE AFSPRAAK

SERVICE AFSPRAAK

Contacteer ons team

Peter Guelinckx
Guelinckx Peter
CEO/BU Director BMW

Operational Director
Bosch Jens
Operational Director

Viskens Peggy
Viskens Peggy
Brand manager



Druwe Dominique
Druwe Dominique
Sales Advisor

Tel: +32 (0)13 46 01 40 +32 (0)13 46 01 40
E-mail: dominique.druwe@anmgroup.be

Tel: +32 (0)13 46 01 40 +32 (0)13 46 01 40
E-mail: dominique.druwe@anmgroup.be
Michel Lauwers
Lauwers Michel
Sales Advisor

Tel: +32 (0)13 46 01 39 +32 (0)13 46 01 39
E-mail: michel.lauwers@anmgroup.be

Tel: +32 (0)13 46 01 39 +32 (0)13 46 01 39
E-mail: michel.lauwers@anmgroup.be
Michael Schepers
Schepers Michael
Sales Advisor

Tel: +32 (0)13 46 01 41 +32 (0)13 46 01 41
E-mail: michael.schepers@anmgroup.be

Tel: +32 (0)13 46 01 41 +32 (0)13 46 01 41
E-mail: michael.schepers@anmgroup.be


Philip Vanesch
Vanesch Philip
Sales Advisor Used Cars

Tel: +32 (0)13 46 01 51 +32 (0)13 46 01 51
E-mail: philip.vanesch@anmgroup.be

Tel: +32 (0)13 46 01 51 +32 (0)13 46 01 51
E-mail: philip.vanesch@anmgroup.be


Jakob Mignon
Mignon Jakob
Group Fleet Manager

Tel: +32 (0)498 06 59 34 +32 (0)498 06 59 34
E-mail: Jakob.Mignon@anmgroup.be

Tel: +32 (0)498 06 59 34 +32 (0)498 06 59 34
E-mail: Jakob.Mignon@anmgroup.be
Tom Vermeire
Vermeire Tom
Business Development Manager

Tel: +32 (0)477 28 49 15 +32 (0)477 28 49 15
E-mail: Tom.Vemeire@anmgroup.be

Tel: +32 (0)477 28 49 15 +32 (0)477 28 49 15
E-mail: Tom.Vemeire@anmgroup.be
Sofie Timmermans
Timmermans Sofie
Senior Account Executive

Tel: +32 (0)486 55 68 84 +32 (0)486 55 68 84
E-mail: Sofie.Timmermans@anmgroup.be

Tel: +32 (0)486 55 68 84 +32 (0)486 55 68 84
E-mail: Sofie.Timmermans@anmgroup.be


Mathias Behets
Behets Mathias
Service Manager

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: mathias.behets@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: mathias.behets@anmgroup.be
Aerden Pieter
Aerden Pieter
Service Advisor

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: pieter.aerden@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: pieter.aerden@anmgroup.be
Karen Leunen
Leunen Karen
Service Advisor

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: karen.leunen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: karen.leunen@anmgroup.be
Peersman Max
Peersman Max
Service Advisor

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: max.peersman@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: max.peersman@anmgroup.be
Stefanie Thomassen
Thomassen Stefanie
Service Advisor

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: stefanie.thomassen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: stefanie.thomassen@anmgroup.be


Kris Wouters
Wouters Kris
Workshop Manager

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: kris.wouters@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: kris.wouters@anmgroup.be


Werner Pironet
Pironet Werner
Bodyshop Manager

Tel: +32 13 46 01 45 +32 13 46 01 45
E-mail: werner.pironet@anmgroup.be

Tel: +32 13 46 01 45 +32 13 46 01 45
E-mail: werner.pironet@anmgroup.be
Jacobs Guy
Jacobs Guy
Bodyshop Manager

Tel: +32 13 46 01 45 +32 13 46 01 45
E-mail: guy.jacobs@anmgroup.be

Tel: +32 13 46 01 45 +32 13 46 01 45
E-mail: guy.jacobs@anmgroup.be
Debbie Deketelaere
Deketelaere Debbie
Bodyshop Advisor

Tel: +32 13 46 01 45 +32 13 46 01 45
E-mail: debbie.deketelaere@anmgroup.be

Tel: +32 13 46 01 45 +32 13 46 01 45
E-mail: debbie.deketelaere@anmgroup.be
Inge Ools
Ools Inge
Bodyshop Advisor

Tel: +32 13 46 01 45 +32 13 46 01 45
E-mail: inge.ools@anmgroup.be

Tel: +32 13 46 01 45 +32 13 46 01 45
E-mail: inge.ools@anmgroup.be


Frederickx Joris
Frederickx Joris
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: joris.frederickx@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: joris.frederickx@anmgroup.be
Tom Prinsen
Prinsen Tom
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: tom.prinsen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: tom.prinsen@anmgroup.be


Evelien Heyligen
Heyligen Evelien
Marketing Manager BMW


Diane Van Bylen
Van Bylen Diane
Administration New Cars

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: diane.van-bylen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: diane.van-bylen@anmgroup.be
Hanne Raymaekers
Raymaekers Hanne
Administration Used Cars

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: hanne.raymaekers@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: hanne.raymaekers@anmgroup.be
Jeroen Stiers - NL
Stiers Jeroen
Administration Used Cars

Telefoon: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: jeroen.stiers@anmgroup.be

Telefoon: +32 (0) 13 46 01 30 +32 (0) 13 46 01 30
E-mail: jeroen.stiers@anmgroup.be



Showroom

Industriepark 1122
3545 Halen

Contact

Telefoon 013 46 01 30 013 46 01 30

Openingsuren

Ma - Vr: 08:30 - 18:30
Za: 10:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Staatsbaan 63
3545 Zelk-Halen

Contact

Telefoon : 013 46 10 51 013 46 10 51

Openingsuren

Ma - Vr: 09:00 - 12:00 en 13:00 - 18:00
Za: 10:00 - 16:00

Receptie Dienst Naverkoop

Industriepark 1122
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30

Openingsuren

Ma - Vr: 07:30 - 18:00
Za: Gesloten

Carrosserie

Industriepark 1205
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45

Openingsuren

Ma - Do: 08:00 - 18:00
Vr : 08:00 - 17:00

Magazijn

Industriepark 1122
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30

Openingsuren

Ma - Vr: 08:00 - 16:00

 

 

 

 

Contacteer mij

Een vraag of een opmerking.

Contacteer ons
BMW afspraak

Online Service Afspraak.

Reserveer hier
Profitez à fond.

Werken bij A&M Group.

Bekijk onze vacatures

Het aanbod op de website is niet bindend. Een gepersonaliseerde offerte is steeds noodzakelijk.

Top