Skip to main content

A&M Tienen

AdresAmbachtenlaan 2a, 3300 Tienen

Telefoon: 016 81 25 39

BTW: BE 0426.732.890

Heeft u een specifieke vraag voor één van onze afdelingen? Via onderstaande knop komt u automatisch terecht bij de juiste dienst. Ook uw feedback is voor ons van groot belang.

 

 

 


Peter Guelinckx
Guelinckx Peter
CEO

Hilde Clijsters
Clijsters Hilde
BU Director

Tilkin Bragi
Tilkin Bragi
Operations Director

Peeters Joeri
Peeters Joeri
Brand Manager



Olivier Penxten
Penxten Olivier
Sales Advisor

Tel: +32 (0)16 781 899 +32 (0)16 781 899
E-mail: olivier.penxten@anmgroup.be

Tel: +32 (0)16 781 899 +32 (0)16 781 899
E-mail: olivier.penxten@anmgroup.be
Schampaert Siemen
Schampaert Siemen
Sales Advisor

Tel: +32 (0)16 781 897 +32 (0)16 781 897
E-mail: siemen.schampaert@anmgroup.be

Tel: +32 (0)16 781 897 +32 (0)16 781 897
E-mail: siemen.schampaert@anmgroup.be


Tilkin Bragi
Tilkin Bragi
Operations Director

Cornel Dobresku
Dobrescu Cornel
Service Advisor

Tel: +32 (0) 16 812 539 +32 (0) 16 812 539
E-mail: cornel.dobrescu@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 16 812 539 +32 (0) 16 812 539
E-mail: cornel.dobrescu@anmgroup.be
Ben Van Calster
Van Calster Ben
Service Advisor

Tel: +32 (0) 16 812 539 +32 (0) 16 812 539
E-mail: ben.van-calster@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 16 812 539 +32 (0) 16 812 539
E-mail: ben.van-calster@anmgroup.be


Luc Veulemans
Veulemans Luc
Workshop Manager

Tel: +32 (0) 16 812 539 +32 (0) 16 812 539
E-mail: luc.veulemans@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 16 812 539 +32 (0) 16 812 539
E-mail: luc.veulemans@anmgroup.be


David Beelen
Beelen David
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0) 16 812 539 +32 (0) 16 812 539
E-mail: david.beelen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 16 812 539 +32 (0) 16 812 539
E-mail: david.beelen@anmgroup.be


Evelien Heyligen
Heyligen Evelien
Marketing Manager BMW

Tel: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: evelien.heyligen@anmgroup.be

Tel: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: evelien.heyligen@anmgroup.be


Christine Van Haele
Van Haele Christine
Administration New Cars

Tel: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: christine.van-haele@anmgroup.be

Tel: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: christine.van-haele@anmgroup.be



Showroom

Ambachtenlaan, 2a
3300 Tienen

Contact

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39

Openingsuren

Ma - Vr: 08:30 - 18:30
Za: 10:00 - 17:00
Ma 20/05: Gesloten

Receptie Dienst Naverkoop

Ambachtenlaan, 2a
3300 Tienen

Contact

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39

Openingsuren

Ma - Vr: 07:30 - 18:00
Za: Gesloten
Ma 20/05: Gesloten

Carrosserie

Industriepark 1205
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45

Openingsuren

Ma - Do: 08:00 - 18:00
Vr : 08:00 - 17:00
Ma 20/05: Gesloten

Magazijn

Ambachtenlaan, 2a
3300 Tienen
Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39

Openingsuren

Ma - Vr: 08:00 - 16:00
Ma 20/05: Gesloten

 

 

 

 

 

 

Contacteer mij

Een vraag of een opmerking.

Contacteer ons
BMW afspraak

Online Service Afspraak.

Reserveer hier
Profitez à fond.

Werken bij A&M Group.

 

 

Bekijk onze vacatures
Top