Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

A&M Tienen.

AdresAmbachtenlaan 2a, 3300 Tienen

Telefoon: 016 81 25 39

BTW: BE 0426.732.890

Heeft u een specifieke vraag voor één van onze afdelingen? Via onderstaande knop komt u automatisch terecht bij de juiste dienst. Ook uw feedback is voor ons van groot belang.

AFSPRAAK NIEUWE WAGENS

AFSPRAAK NIEUWE WAGENS

Contacteer ons team
AFSPRAAK TWEEDEHANDSWAGENS

AFSPRAAK TWEEDEHANDS WAGENS

Contacteer ons team
SERVICE AFSPRAAK

SERVICE AFSPRAAK

Contacteer ons team

Peter Guelinckx
Guelinckx Peter
CEO/BU Director BMW

Operational Director
Bosch Jens
Operational Director

Viskens Peggy
Viskens Peggy
Brand manager



Olivier Penxten
Penxten Olivier
Sales Advisor

Tel: +32 (0)16 781 899 +32 (0)16 781 899
E-mail: olivier.penxten@anmgroup.be

Tel: +32 (0)16 781 899 +32 (0)16 781 899
E-mail: olivier.penxten@anmgroup.be
Schampaert Siemen
Schampaert Siemen
Sales Advisor

Tel: +32 (0)16 781 897 +32 (0)16 781 897
E-mail: siemen.schampaert@anmgroup.be

Tel: +32 (0)16 781 897 +32 (0)16 781 897
E-mail: siemen.schampaert@anmgroup.be


Jakob Mignon
Mignon Jakob
Group Fleet Manager

Tel: +32 (0)498 06 59 34 +32 (0)498 06 59 34
E-mail: Jakob.Mignon@anmgroup.be

Tel: +32 (0)498 06 59 34 +32 (0)498 06 59 34
E-mail: Jakob.Mignon@anmgroup.be
Tom Vermeire
Vermeire Tom
Business Development Manager

Tel: +32 (0)477 28 49 15 +32 (0)477 28 49 15
E-mail: Tom.Vemeire@anmgroup.be

Tel: +32 (0)477 28 49 15 +32 (0)477 28 49 15
E-mail: Tom.Vemeire@anmgroup.be
Sofie Timmermans
Timmermans Sofie
Senior Account Executive

Tel: +32 (0)486 55 68 84 +32 (0)486 55 68 84
E-mail: Sofie.Timmermans@anmgroup.be

Tel: +32 (0)486 55 68 84 +32 (0)486 55 68 84
E-mail: Sofie.Timmermans@anmgroup.be


Cornel Dobresku
Dobrescu Cornel
Service Advisor

Tel: +32 (0) 16 812 539 +32 (0) 16 812 539
E-mail: cornel.dobrescu@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 16 812 539 +32 (0) 16 812 539
E-mail: cornel.dobrescu@anmgroup.be
Ben Van Calster
Van Calster Ben
Service Advisor

Tel: +32 (0) 16 812 539 +32 (0) 16 812 539
E-mail: ben.van-calster@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 16 812 539 +32 (0) 16 812 539
E-mail: ben.van-calster@anmgroup.be


Luc Veulemans
Veulemans Luc
Workshop Manager

Tel: +32 (0) 16 812 539 +32 (0) 16 812 539
E-mail: luc.veulemans@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 16 812 539 +32 (0) 16 812 539
E-mail: luc.veulemans@anmgroup.be


David Beelen
Beelen David
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0) 16 812 539 +32 (0) 16 812 539
E-mail: david.beelen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 16 812 539 +32 (0) 16 812 539
E-mail: david.beelen@anmgroup.be


Evelien Heyligen
Heyligen Evelien
Marketing Manager BMW


Coenen Chrissy
Coenen Chrissy
Administration New Cars

Tel: +32 (0) 16 812 539 +32 (0) 16 812 539
E-mail: chrissy.coenen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 16 812 539 +32 (0) 16 812 539
E-mail: chrissy.coenen@anmgroup.be



Showroom

Ambachtenlaan, 2a
3300 Tienen

Contact

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39

Openingsuren

Ma - Vr: 08:30 - 18:30
Za: 10:00 - 17:00

Receptie Dienst Naverkoop

Ambachtenlaan, 2a
3300 Tienen

Contact

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39

Openingsuren

Ma - Vr: 07:30 - 18:00
Za: Gesloten

Carrosserie

Industriepark 1205
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45

Openingsuren

Ma - Do: 08:00 - 18:00
Vr : 08:00 - 17:00

Magazijn

Ambachtenlaan, 2a
3300 Tienen
Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39

Openingsuren

Ma - Vr: 08:00 - 16:00
Contacteer mij

Een vraag of een opmerking.

Contacteer ons
BMW afspraak

Online Service Afspraak.

Reserveer hier
Profitez à fond.

Werken bij A&M Group.

Bekijk onze vacatures

Het aanbod op de website is niet bindend. Een gepersonaliseerde offerte is steeds noodzakelijk.

Top