Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

A&M Group Hasselt.

AdresScheepvaartkaai 14, 3500 Hasselt.

Telefoon: 011 21 15 10

BTW: BE 0474.197.465

Heeft u een specifieke vraag voor één van onze afdelingen? Via onderstaande knop komt u automatisch terecht bij de juiste dienst. Ook uw feedback is voor ons van groot belang.

AFSPRAAK NIEUWE WAGENS

AFSPRAAK NIEUWE WAGENS

contacteer ons team
AFSPRAAK TWEEDEHANDSWAGENS

AFSPRAAK TWEEDEHANDS WAGENS

contacteer ons team
SERVICE AFSPRAAK

SERVICE AFSPRAAK

contacteer ons team

Peter Guelinckx
Guelinckx Peter
CEO/BU Director BMW

Hilde Clijsters
Hilde Clijsters
Operations Director

Jacquet Philippe
Jacquet Philippe
Operational Director

Viskens Peggy
Viskens Peggy
Brand manager



Peeters
Peeters
Sales Manager

Tel: +32 (0)486 934 511 +32 (0)486 934 511
E-mail: joeri.peeters@anmgroup.be

Tel: +32 (0)486 934 511 +32 (0)486 934 511
E-mail: joeri.peeters@anmgroup.be
Stefan Beckers
Beckers Stefan
Sales Advisor

Tel: +32 (0)477 26 87 87 +32 (0)477 26 87 87
E-mail: stefan.beckers@anmgroup.be

Tel: +32 (0)477 26 87 87 +32 (0)477 26 87 87
E-mail: stefan.beckers@anmgroup.be
Karel Jans
Jans Karel
Sales Advisor

Tel: +32 (0)495 70 76 00 +32 (0)495 70 76 00
E-mail: karel.jans@anmgroup.be

Tel: +32 (0)495 70 76 00 +32 (0)495 70 76 00
E-mail: karel.jans@anmgroup.be
Robin Melotte
Melotte Robin
Sales Advisor

Tel: +32 (0)487 19 36 07 +32 (0)487 19 36 07
E-mail: robin.melotte@anmgroup.be

Tel: +32 (0)487 19 36 07 +32 (0)487 19 36 07
E-mail: robin.melotte@anmgroup.be
Steve Wachowiak
Wachowiak Steve
Sales Advisor

Tel: +32 (0)478 37 93 76 +32 (0)478 37 93 76
E-mail: steve.wachowiak@anmgroup.be

Tel: +32 (0)478 37 93 76 +32 (0)478 37 93 76
E-mail: steve.wachowiak@anmgroup.be
Koukladas Vasilie
Koukladas Vasilie
Sales New Cars

Tel: +32 (0)11 21 15 10 +32 (0)11 21 15 10
E-mail: vasilie.koukladas@anmgroup.be

Tel: +32 (0)11 21 15 10 +32 (0)11 21 15 10
E-mail: vasilie.koukladas@anmgroup.be
Thomas Thoelen
Thoelen Thomas
Product Genius

Tel: +32 (0)11 21 15 10 +32 (0)11 21 15 10
E-mail: thomas.thoelen@anmgroup.be

Tel: +32 (0)11 21 15 10 +32 (0)11 21 15 10
E-mail: thomas.thoelen@anmgroup.be


Hofman Andy
Hofman Andy
Sales Advisor Used Cars

Tel: +32 (0)479 761 930 +32 (0)479 761 930
E-mail: andy.hofman@anmgroup.be

Tel: +32 (0)479 761 930 +32 (0)479 761 930
E-mail: andy.hofman@anmgroup.be
Andreas Langenaken
Langenaken Andreas
Sales Advisor Used Cars

Tel: +32 (0)477 48 80 57 +32 (0)477 48 80 57
E-mail: andreas.langenaken@anmgroup.be

Tel: +32 (0)477 48 80 57 +32 (0)477 48 80 57
E-mail: andreas.langenaken@anmgroup.be
Lenaers Stef
Lenaers Stef
Sales Advisor Used Cars

Tel: +32 (0)499 618 904 +32 (0)499 618 904
E-mail: stef.lenaers@anmgroup.be

Tel: +32 (0)499 618 904 +32 (0)499 618 904
E-mail: stef.lenaers@anmgroup.be


Jakob Mignon
Mignon Jakob
Group Fleet Manager

Tel: +32 (0)498 06 59 34 +32 (0)498 06 59 34
E-mail: Jakob.Mignon@anmgroup.be

Tel: +32 (0)498 06 59 34 +32 (0)498 06 59 34
E-mail: Jakob.Mignon@anmgroup.be
Tom Vermeire
Vermeire Tom
Business Development Manager

Tel: +32 (0)477 28 49 15 +32 (0)477 28 49 15
E-mail: Tom.Vemeire@anmgroup.be

Tel: +32 (0)477 28 49 15 +32 (0)477 28 49 15
E-mail: Tom.Vemeire@anmgroup.be
Sofie Timmermans
Timmermans Sofie
Senior Account Executive

Tel: +32 (0)486 55 68 84 +32 (0)486 55 68 84
E-mail: Sofie.Timmermans@anmgroup.be

Tel: +32 (0)486 55 68 84 +32 (0)486 55 68 84
E-mail: Sofie.Timmermans@anmgroup.be


Kevin Vanlingen
Vanlingen Kevin
Service Manager

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: kevin.vanlingen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: kevin.vanlingen@anmgroup.be
Timmy Broux
Broux Timmy
Service Advisor

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: timmy.broux@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: timmy.broux@anmgroup.be
Carolus Nikki-Ann
Carolus Nikki-Ann
Service Advisor

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: nikki-ann.carolus@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: nikki-ann.carolus@anmgroup.be
Erica Christens
Christens Erica
Service Advisor

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: erica.christens@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: erica.christens@anmgroup.be
Janssens Arrigo
Janssens Arrigo
Service Advisor

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: arrigo.janssens@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: arrigo.janssens@anmgroup.be
Laureys Elan
Laureys Elan
Service Advisor

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: Elan.Laureys@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: Elan.Laureys@anmgroup.be
Sam Vangeneugden
Vangeneugden Sam
Service Advisor

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: sam.vangeneugden@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: sam.vangeneugden@anmgroup.be


Eric Jacobs
Jacobs Eric
Workshop Manager

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: eric.jacobs@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: eric.jacobs@anmgroup.be


Wim Renders
Renders Wim
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0) 11 26 35 52 +32 (0) 11 26 35 52
E-mail: wim.renders@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 26 35 52 +32 (0) 11 26 35 52
E-mail: wim.renders@anmgroup.be
Dimitri Verding
Verding Dimitri
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0) 11 26 35 52 +32 (0) 11 26 35 52
E-mail: dimitri.verding@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 26 35 52 +32 (0) 11 26 35 52
E-mail: dimitri.verding@anmgroup.be
Joris Verhoeven
Verhoeven Joris
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0) 11 26 35 52 +32 (0) 11 26 35 52
E-mail: joris.verhoeven@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 26 35 52 +32 (0) 11 26 35 52
E-mail: joris.verhoeven@anmgroup.be


Evelien Heyligen
Heyligen Evelien
Marketing Manager BMW


Dagmar Ballegeer
Ballegeer Dagmar
Administration New Cars

Tel: +32 (0)11 21 15 10 +32 (0)11 21 15 10
E-mail: dagmar.ballegeer@anmgroup.be

Tel: +32 (0)11 21 15 10 +32 (0)11 21 15 10
E-mail: dagmar.ballegeer@anmgroup.be
Elisa Schols
Schols Elisa
Administration New Cars

Tel: +32 (0)11 21 15 10 +32 (0)11 21 15 10
E-mail: elisa.schols@anmgroup.be

Tel: +32 (0)11 21 15 10 +32 (0)11 21 15 10
E-mail: elisa.schols@anmgroup.be



Showroom

Scheepvaartkaai 14
3500 Hasselt

Contact

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10

Openingsuren

Ma - Vr: 08:30 - 18:30
Za: 10:00 - 17:00

Tweedehands

Heuveneindeweg 119
3520 Zonhoven

Contact

Telefoon: 011 26 50 20 011 26 50 20

Openingsuren

Ma - Vr: 09:00 - 18:00
Za: 10:00 - 17:00

Receptie Dienst Naverkoop

Scheepvaartkaai 14
3500 Hasselt

Contact

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10

Openingsuren

Ma - Vr: 07:30 - 18:00
Za: Gesloten

Magazijn

Scheepvaartkaai 14
3500 Hasselt

Contact

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10

Openingsuren

Ma - Vr: 09:30 - 12:00 & 14:00 - 16:00

Carrosserie

Industriepark 1205
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45

Openingsuren

Ma - Do: 08:00 - 18:00
Vr : 08:00 - 17:00
    1. Contacteer mij

      Een vraag of een opmerking.

      Contacteer ons
      BMW afspraak

      Online Service Afspraak.

      Reserveer hier
      Profitez à fond.

      Werken bij A&M Group.

      Bekijk onze vacatures

      Het aanbod op de website is niet bindend. Een gepersonaliseerde offerte is steeds noodzakelijk.

      Top