Skip to main content

A&M Hasselt.

AdresScheepvaartkaai 14, 3500 Hasselt.

Telefoon: 011 21 15 10

BTW: BE 0474.197.465

Heeft u een specifieke vraag voor één van onze afdelingen? Via onderstaande knop komt u automatisch terecht bij de juiste dienst. Ook uw feedback is voor ons van groot belang.

 

 

 


Peter Guelinckx
Guelinckx Peter
CEO

Hilde Clijsters
Hilde Clijsters
Bu Director & Operations Director

Peeters Joeri
Peeters Joeri
Brand Manager



Peeters Joeri
Peeters Joeri
Sales Manager

Tel: +32 (0)486 934 511 +32 (0)486 934 511
E-mail: joeri.peeters@anmgroup.be

Tel: +32 (0)486 934 511 +32 (0)486 934 511
E-mail: joeri.peeters@anmgroup.be
Beckers Stefan
Beckers Stefan
Sales Advisor

Tel: +32 (0)477 26 87 87 +32 (0)477 26 87 87
E-mail: stefan.beckers@anmgroup.be

Tel: +32 (0)477 26 87 87 +32 (0)477 26 87 87
E-mail: stefan.beckers@anmgroup.be
Jans Karel
Jans Karel
Sales Advisor

Tel: +32 (0)495 70 76 00 +32 (0)495 70 76 00
E-mail: karel.jans@anmgroup.be

Tel: +32 (0)495 70 76 00 +32 (0)495 70 76 00
E-mail: karel.jans@anmgroup.be
Melotte Robin
Melotte Robin
Sales Advisor

Tel: +32 (0)487 19 36 07 +32 (0)487 19 36 07
E-mail: robin.melotte@anmgroup.be

Tel: +32 (0)487 19 36 07 +32 (0)487 19 36 07
E-mail: robin.melotte@anmgroup.be
Koukladas Vasilie
Koukladas Vasilie
Product Genius

Tel: +32 (0)11 21 15 10 +32 (0)11 21 15 10
E-mail: vasilie.koukladas@anmgroup.be

Tel: +32 (0)11 21 15 10 +32 (0)11 21 15 10
E-mail: vasilie.koukladas@anmgroup.be
Mert Bayraktar
Bayraktar Mert
Sales Advisor

Tel: +32 (0)11 21 15 10 +32 (0)11 21 15 10
E-mail: mert.bayraktar@anmgroup.be

Tel: +32 (0)11 21 15 10 +32 (0)11 21 15 10
E-mail: mert.bayraktar@anmgroup.be
Thoelen Thomas
Thomas Thoelen
Product Genius

Tel: +32 (0)11 21 15 10 +32 (0)11 21 15 10
E-mail: thomas.thoelen@anmgroup.be

Tel: +32 (0)11 21 15 10 +32 (0)11 21 15 10
E-mail: thomas.thoelen@anmgroup.be


Hofman Andy
Hofman Andy
Sales Advisor Used Cars

Tel: +32 (0)479 761 930 +32 (0)479 761 930
E-mail: andy.hofman@anmgroup.be

Tel: +32 (0)479 761 930 +32 (0)479 761 930
E-mail: andy.hofman@anmgroup.be
Andreas Langenaken
Langenaken Andreas
Sales Advisor Used Cars

Tel: +32 (0)477 48 80 57 +32 (0)477 48 80 57
E-mail: andreas.langenaken@anmgroup.be

Tel: +32 (0)477 48 80 57 +32 (0)477 48 80 57
E-mail: andreas.langenaken@anmgroup.be
Halim Kaygan
Kaygan Halim
Sales Advisor Used Cars

Téléphone: 011 26 50 20 011 26 50 20
E-mail: Halim.Kaygan@anmgroup.be

Téléphone: 011 26 50 20 011 26 50 20
E-mail: Halim.Kaygan@anmgroup.be
Ersin Durusoy
Durusoy Ersin
Sales Advisor Used Cars

Téléphone: 011 26 50 20 011 26 50 20
E-mail: ersin.Durusoy@anmgroup.be

Téléphone: 011 26 50 20 011 26 50 20
E-mail: ersin.Durusoy@anmgroup.be


Vanlingen Kevin
Vanlingen Kevin
Aftersales Manager

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: kevin.vanlingen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: kevin.vanlingen@anmgroup.be
Broux Timmy
Broux Timmy
Service Advisor

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: timmy.broux@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: timmy.broux@anmgroup.be
Carolus Nikki-Ann
Carolus Nikki-Ann
Service Advisor

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: nikki-ann.carolus@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: nikki-ann.carolus@anmgroup.be
Christens Erica
Christens Erica
Service Advisor

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: erica.christens@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: erica.christens@anmgroup.be
Janssens Arrigo
Janssens Arrigo
Service Advisor

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: arrigo.janssens@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: arrigo.janssens@anmgroup.be
Vangeneugden Sam
Vangeneugden Sam
Service Advisor

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: sam.vangeneugden@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: sam.vangeneugden@anmgroup.be
Lennert Bex
Bex Lennert
Service Advisor

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Lennert.Bex@anmgroup.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Lennert.Bex@anmgroup.be
Arne Carolus
Carolus Arne
Service Advisor

Telefoon: 011 29 58 96 011 29 58 96
E-mail: Arne.Carolus@anmgroup.be

Telefoon: 011 29 58 96 011 29 58 96
E-mail: Arne.Carolus@anmgroup.be


Jacobs Eric
Jacobs Eric
Workshop Manager

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: eric.jacobs@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: eric.jacobs@anmgroup.be


Renders Wim
Renders Wim
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0) 11 26 35 52 +32 (0) 11 26 35 52
E-mail: wim.renders@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 26 35 52 +32 (0) 11 26 35 52
E-mail: wim.renders@anmgroup.be
Verding Dimitri
Verding Dimitri
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0) 11 26 35 52 +32 (0) 11 26 35 52
E-mail: dimitri.verding@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 26 35 52 +32 (0) 11 26 35 52
E-mail: dimitri.verding@anmgroup.be
Verhoeven Joris
Verhoeven Joris
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0) 11 26 35 52 +32 (0) 11 26 35 52
E-mail: joris.verhoeven@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 26 35 52 +32 (0) 11 26 35 52
E-mail: joris.verhoeven@anmgroup.be


Evelien Heyligen
Heyligen Evelien
Marketing Manager BMW

Tel: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: evelien.heyligen@anmgroup.be

Tel: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: evelien.heyligen@anmgroup.be


Elisa Schols
Schols Elisa
Administration New Cars

Tel: +32 (0)11 21 15 10 +32 (0)11 21 15 10
E-mail: elisa.schols@anmgroup.be

Tel: +32 (0)11 21 15 10 +32 (0)11 21 15 10
E-mail: elisa.schols@anmgroup.be
Coenen Chrissy
Coenen Chrissy
Administration New Cars

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: chrissy.coenen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 11 21 15 10 +32 (0) 11 21 15 10
E-mail: chrissy.coenen@anmgroup.be



Showroom

Scheepvaartkaai 14
3500 Hasselt

Contact

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10

Openingsuren

Ma - Vr: 08:30 - 18:00
Za: 10:00 - 17:00
Ma 20/05: Gesloten

Tweedehands

Heuveneindeweg 119
3520 Zonhoven

Contact

Telefoon: 011 26 50 20 011 26 50 20

Openingsuren

Ma - Vr: 09:00 - 18:00
Za: 10:00 - 17:00
Ma 20/05: Gesloten

Receptie Dienst Naverkoop

Scheepvaartkaai 14
3500 Hasselt

Contact

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10

Openingsuren

Ma - Vr: 07:30 - 18:00
Za: Gesloten
Ma 20/05: Gesloten

Magazijn

Scheepvaartkaai 14
3500 Hasselt

Contact

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10

Openingsuren

Ma - Vr: 09:30 - 12:00 & 14:00 - 16:00
Ma 20/05: Gesloten

Carrosserie

Industriepark 1205
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45

Openingsuren

Ma - Do: 08:00 - 18:00
Vr : 08:00 - 17:00
Ma 20/05: Gesloten
    1.  

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Contacteer mij

      Een vraag of een opmerking.

      Contacteer ons
      BMW afspraak

      Online Service Afspraak.

      Reserveer hier
      Profitez à fond.

      Werken bij A&M Group.

       

       

      Bekijk onze vacatures
      Top