Skip to main content

A&M MALLE

AdresAntwerpsesteenweg 105, 2390 Malle

Telefoon: 03 312 85 80

BTW: BE 0420.004.951

Heeft u een specifieke vraag voor één van onze afdelingen? Via onderstaande knop komt u automatisch terecht bij de juiste dienst. Ook uw feedback is voor ons van groot belang.

 

 

 

 

 

 

 


Peter Guelinckx
Guelinckx Peter
CEO

Hilde Clijsters
Clijsters Hilde
BU Director

Bevers Koen
Koen Bevers
Operational Director

Peeters Joeri
Peeters Joeri
Brand Manager



Daemen Philip
Daemen Philip
Sales Advisor

Tel: +32 (0) 3 312 85 80 +32 (0) 3 312 85 80
E-mail: Philip.Daemen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 312 85 80 +32 (0) 3 312 85 80
E-mail: Philip.Daemen@anmgroup.be
De Keyser Andy
De Keyser Andy
Sales Advisor

Tel: +32 (0) 3 312 85 80 +32 (0) 3 312 85 80
E-mail: Andy.De-Keyser@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 312 85 80 +32 (0) 3 312 85 80
E-mail: Andy.De-Keyser@anmgroup.be
Lars De Jong
De Jong Lars
Product Genius

Tel: +32 (0) 3 312 85 80 +32 (0) 3 312 85 80
E-mail: lars.de-jong@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 312 85 80 +32 (0) 3 312 85 80
E-mail: lars.de-jong@anmgroup.be


Tanguy Sels
Tanguy Sels
Sales Advisor Used Cars

Tel: +32 (0) 476 561 228 +32 (0) 476 561 228
E-mail: Tanguy.Sels@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 476 561 228 +32 (0) 476 561 228
E-mail: Tanguy.Sels@anmgroup.be


Mols Rafaël
Mols Rafaël
Aftersales Manager

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: Rafael.Mols@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: Rafael.Mols@anmgroup.be
Van Den Bosch Kevin
Van Den Bosch Kevin
Service Advisor

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: kevin.van-den-bosch@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: kevin.van-den-bosch@anmgroup.be
Remmery Yannick
Remmery Yannick
Service Advisor

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: Yannick.Remery@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: Yannick.Remery@anmgroup.be
Anna Miggels
Miggels Anna
Service Advisor

Tel: +32 (0) 3 312 85 80 +32 (0) 3 312 85 80
E-mail: anna.miggels@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 312 85 80 +32 (0) 3 312 85 80
E-mail: anna.miggels@anmgroup.be
Mkrttsjan Lidianna
Mkrttsjan Lidianna
Service Advisor

Tel +32 (0) 3 312 85 80 +32 (0) 3 312 85 80
E-mail: Lidianna.Mkrttsjan@anmgroup.be

Tel +32 (0) 3 312 85 80 +32 (0) 3 312 85 80
E-mail: Lidianna.Mkrttsjan@anmgroup.be


Eyckens Dries
Eyckens Dries
Workshop Manager

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: Dries.Eyckens@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: Dries.Eyckens@anmgroup.be


Siemen De Rijk
De Rijk Siemen
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0) 3 312 85 80 +32 (0) 3 312 85 80
E-mail: siemen.de-rijk@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 312 85 80 +32 (0) 3 312 85 80
E-mail: siemen.de-rijk@anmgroup.be


Evelien Heyligen
Heyligen Evelien
Marketing Manager BMW

Tel: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: evelien.heyligen@anmgroup.be

Tel: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: evelien.heyligen@anmgroup.be


Nelsen Dorien
Nelsen Dorien
Administration New Cars

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: Dorien.Nelsen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: Dorien.Nelsen@anmgroup.be



Service

Antwerpsesteenweg 105
2390 Oostmalle

Contact

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:00
Zaterdag: Gesloten
Ma 20/05: Gesloten

Sales New & Used Cars

Antwerpsesteenweg 105
2390 Oostmalle

Contact

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 – 18:00
Za : 10:00 - 17:00
Zon- en Feestdagen: Gesloten
Ma 20/05: Gesloten

Warehouse

Antwerpsesteenweg 105
2390 Oostmalle

Contact

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80

Ma - Do : 09:30 - 12:00 & 14:00 - 16:00
Vr : 09:30 - 12:00
Weekend en Feestdagen: Gesloten
Ma 20/05: Gesloten

Heeft u een vraag?

Laat ons weten wat we voor u kunnen doen. Ook uw feedback is voor ons van groot belang.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Contacteer mij

Een vraag of een opmerking.

Contacteer ons
BMW afspraak

Online Service Afspraak.

Reserveer hier
Profitez à fond.

Werken bij A&M Group.

 

 

Bekijk onze vacatures
Top