Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

A&M MALLE.

AdresAntwerpsesteenweg 105, 2390 Malle

Telefoon: 03 312 85 80

BTW: BE 0420.004.951

Heeft u een specifieke vraag voor één van onze afdelingen? Via onderstaande knop komt u automatisch terecht bij de juiste dienst. Ook uw feedback is voor ons van groot belang.

 

 

 

 

 
AFSPRAAK NIEUWE WAGENS

AFSPRAAK NIEUWE WAGENS

Contacteer ons team
AFSPRAAK TWEEDEHANDSWAGENS

AFSPRAAK TWEEDEHANDSWAGENS

Contacteer ons team
SERVICE AFSPRAAK

SERVICE AFSPRAAK

Contacteer ons team

Peter Guelinckx
Guelinckx Peter
CEO/BU Director BMW

Viskens Peggy
Viskens Peggy
Operational Director & Brand manager



Philip Daemen
Daemen Philip
Sales Advisor

Tel: - -
E-mail: Philip.Daemen@anmgroup.be

Tel: - -
E-mail: Philip.Daemen@anmgroup.be
De Keyser Andy
De Keyser Andy
Sales Advisor

Tel: - -
E-mail: Andy.De-Keyser@anmgroup.be

Tel: - -
E-mail: Andy.De-Keyser@anmgroup.be


Matthias Geerts
Geerts Matthias
Sales Advisor Used Cars


Jakob Mignon
Mignon Jakob
Group Fleet Manager

Tel: +32 (0)498 06 59 34 +32 (0)498 06 59 34
E-mail: Jakob.Mignon@anmgroup.be

Tel: +32 (0)498 06 59 34 +32 (0)498 06 59 34
E-mail: Jakob.Mignon@anmgroup.be
Hadj Ayed Nessim
Hadj Ayed Nessim
Business Developer

Tel: +32 (0)484 18 99 85 +32 (0)484 18 99 85
E-mail: Nessim.Hadj-Ayed@anmgroup.be

Tel: +32 (0)484 18 99 85 +32 (0)484 18 99 85
E-mail: Nessim.Hadj-Ayed@anmgroup.be
Pieter Bosmans
Bosmans Pieter
Account Executive

Tel: +32 (0)476 34 71 04 +32 (0)476 34 71 04
E-mail: Pieter.Bosmans@anmgroup.be

Tel: +32 (0)476 34 71 04 +32 (0)476 34 71 04
E-mail: Pieter.Bosmans@anmgroup.be
Risa Grielens
Grielens Risa
Account Executive

Tel: +32 (0)475 51 75 18 +32 (0)475 51 75 18
E-mail: Risa.Grielens@anmgroup.be

Tel: +32 (0)475 51 75 18 +32 (0)475 51 75 18
E-mail: Risa.Grielens@anmgroup.be
Kenji Rouw
Rouw Kenji
Account Executive

Tel: +32 (0)486 02 25 76 +32 (0)486 02 25 76
E-mail: Kenji.Rouw@anmgroup.be

Tel: +32 (0)486 02 25 76 +32 (0)486 02 25 76
E-mail: Kenji.Rouw@anmgroup.be


Mols Rafaël
Mols Rafaël
Trainee Service Manager

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: Rafael.Mols@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: Rafael.Mols@anmgroup.be
Van Den Bosch Kevin
Van Den Bosch Kevin
Service Advisor

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: kevin.van-den-bosch@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: kevin.van-den-bosch@anmgroup.be


Dries Eyckens
Eyckens Dries
Workshop Manager

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: Dries.Eyckens@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: Dries.Eyckens@anmgroup.be


Nick Hennissen
Hennissen Nick
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: Nick.Hennissen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: Nick.Hennissen@anmgroup.be
Schroyens DominickWarehouse Advisor
Schroyens Dominick
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: dominick.schroyens@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: dominick.schroyens@anmgroup.be


Evelien Heyligen
Heyligen Evelien
Marketing Manager BMW


Dorien Nelsen
Nelsen Dorien
Administration New Cars

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: Dorien.Nelsen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 312 85 80  +32 (0) 3 312 85 80 
E-mail: Dorien.Nelsen@anmgroup.be



Service

Antwerpsesteenweg 105
2390 Oostmalle

Contact

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 17:00
Weekend en Feestdagen: Gesloten

Sales New & Used Cars

Antwerpsesteenweg 105
2390 Oostmalle

Contact

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 – 18:30
Za : 10:00 - 17:00
Zon- en Feestdagen: Gesloten

Warehouse

Antwerpsesteenweg 105
2390 Oostmalle

Contact

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80

Ma - Do : 09:30 - 12:00 & 14:00 - 16:00
Vr : 09:30 - 12:00
Weekend en Feestdagen: Gesloten

Heeft u een vraag?

Laat ons weten wat we voor u kunnen doen. Ook uw feedback is voor ons van groot belang.

 

 

 

 

 

 

 

 
Contacteer mij

Een vraag of een opmerking.

Contacteer ons
BMW afspraak

Online Service Afspraak.

Reserveer hier
Profitez à fond.

Werken bij A&M Group.

Bekijk onze vacatures

Het aanbod op de website is niet bindend. Een gepersonaliseerde offerte is steeds noodzakelijk.

Top