Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

A&M Wijnegem.

AdresWillem van Halmalelaan 1, 2110 Wijnegem

Telefoon: 03 320 83 20

BTW: BE 0420.004.951

Heeft u een specifieke vraag voor één van onze afdelingen? Via onderstaande knop komt u automatisch terecht bij de juiste dienst. Ook uw feedback is voor ons van groot belang.

AFSPRAAK NIEUWE WAGENS

AFSPRAAK NIEUWE WAGENS

Contacteer ons team
AFSPRAAK NIEUWE WAGENS

AFSPRAAK NIEUWE WAGENS

Contacteer ons team
SERVICE AFSPRAAK

SERVICE AFSPRAAK

Contacteer ons team

Peter Guelinckx
Guelinckx Peter
CEO/BU Director BMW

Leo Labie
Labie Leo
Operational Director

Viskens Peggy
Viskens Peggy
Brand manager



De Witte Tim
De Witte Tim
Sales Manager

Tel: - -
E-mail: Tim.De-Witte@anmgroup.be

Tel: - -
E-mail: Tim.De-Witte@anmgroup.be
Marc Bogaerts
Bogaerts Marc
Sales Advisor

Tel: - -
E-mail: marc.bogaerts@anmgroup.be

Tel: - -
E-mail: marc.bogaerts@anmgroup.be
Ivan Cornelis
Cornelis Ivan
Sales Advisor

Tel: - -
E-mail: Ivan.Cornelis@anmgroup.be

Tel: - -
E-mail: Ivan.Cornelis@anmgroup.be
Jonathan Ipekdjian
Ipekdjian Jonathan
Sales Advisor
Yannick Picard
Picard Yannick
Sales Advisor

Tel: - -
E-mail: Yannick.Picard@anmgroup.be

Tel: - -
E-mail: Yannick.Picard@anmgroup.be
Ben Schoeters
Schoeters Ben
Sales Advisor

Tel: - -
E-mail: Ben.Schoeters@anmgroup.be

Tel: - -
E-mail: Ben.Schoeters@anmgroup.be
Verstaen Sven
Verstaen Sven
Sales Advisor

Tel: - -
E-mail: Sven.Verstaen@anmgroup.be

Tel: - -
E-mail: Sven.Verstaen@anmgroup.be
Philippe Vranckx
Vranckx Philippe
Sales Advisor
Jeremy Innocenti
Innocenti Jeremy
Sales Advisor

Tel: - -
E-mail: Sales Advisor

Tel: - -
E-mail: Sales Advisor
Melotte Joey
Melotte Joey
Product Genius

Tel: - -
E-mail: Joey.melotte@anmgroup.be

Tel: - -
E-mail: Joey.melotte@anmgroup.be


Brion Ward
Brion Ward
Sales Advisor Used Cars

Tel: - -
E-mail: Ward.Brion@anmgroup.be

Tel: - -
E-mail: Ward.Brion@anmgroup.be
Van Gasse Pascal
Van Gasse Pascal
Sales Advisor Used Cars
Robbe Vandercappellen
Vandercapellen Robbe
Sales Advisor Used Cars


Jakob Mignon
Mignon Jakob
Group Fleet Manager

Tel: +32 (0)498 06 59 34 +32 (0)498 06 59 34
E-mail: Jakob.Mignon@anmgroup.be

Tel: +32 (0)498 06 59 34 +32 (0)498 06 59 34
E-mail: Jakob.Mignon@anmgroup.be
Hadj Ayed Nessim
Hadj Ayed Nessim
Business Developer

Tel: +32 (0)484 18 99 85 +32 (0)484 18 99 85
E-mail: Nessim.Hadj-Ayed@anmgroup.be

Tel: +32 (0)484 18 99 85 +32 (0)484 18 99 85
E-mail: Nessim.Hadj-Ayed@anmgroup.be
Pieter Bosmans
Bosmans Pieter
Account Executive

Tel: +32 (0)476 34 71 04 +32 (0)476 34 71 04
E-mail: Pieter.Bosmans@anmgroup.be

Tel: +32 (0)476 34 71 04 +32 (0)476 34 71 04
E-mail: Pieter.Bosmans@anmgroup.be
Risa Grielens
Grielens Risa
Account Executive

Tel: +32 (0)475 51 75 18 +32 (0)475 51 75 18
E-mail: Risa.Grielens@anmgroup.be

Tel: +32 (0)475 51 75 18 +32 (0)475 51 75 18
E-mail: Risa.Grielens@anmgroup.be
Kenji Rouw
Rouw Kenji
Account Executive

Tel: +32 (0)486 02 25 76 +32 (0)486 02 25 76
E-mail: Kenji.Rouw@anmgroup.be

Tel: +32 (0)486 02 25 76 +32 (0)486 02 25 76
E-mail: Kenji.Rouw@anmgroup.be


Filip Hoskens
Hoskens Filip
Delivery Manager

Tel: +32 (0)3 320 83 28 +32 (0)3 320 83 28
E-mail: Filip.Hoskens@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 28 +32 (0)3 320 83 28
E-mail: Filip.Hoskens@anmgroup.be
Robin Van Oerle
Van Oerle Robin
Delivery Advisor

Tel: +32 (0) 3 320 83 50 +32 (0) 3 320 83 50
E-mail: Robin.Van-Oerle@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 320 83 50 +32 (0) 3 320 83 50
E-mail: Robin.Van-Oerle@anmgroup.be
Thomas Waldron
Waldron Thomas
Delivery Advisor

Tel: +32 (0) 3 320 83 50 +32 (0) 3 320 83 50
E-mail: Thomas.Waldron@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 3 320 83 50 +32 (0) 3 320 83 50
E-mail: Thomas.Waldron@anmgroup.be


Michel Van Den Eynde
Van Den Eynde Michel
Service Manager

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Michel.Van-Den-Eynde@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Michel.Van-Den-Eynde@anmgroup.be
Van Uffel Sam
Van Uffel Sam
Assisent Service Manager

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Sam.Van-Uffel@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Sam.Van-Uffel@anmgroup.be
Bruynseels Kristof
Bruynseels Kristof
Service Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Kristof.Bruynseels@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Kristof.Bruynseels@anmgroup.be
Janssens Katrien
Janssens Katrien
Service Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: katrien.janssens@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: katrien.janssens@anmgroup.be
Lachiri Sami
Lachiri Sami
Service Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: sami.lachiri@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: sami.lachiri@anmgroup.be
Koen Mathijsen
Matthysen Koen
Service Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Koen.Matthysen@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Koen.Matthysen@anmgroup.be
Ignaz Van Den Eynde
Van den Eynde Ignaz
Service Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Ignaz.Van-Den-Eynde@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Ignaz.Van-Den-Eynde@anmgroup.be
Anita Van Dooren
Van Dooren Anita
Service Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Anita.Van-Dooren@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Anita.Van-Dooren@anmgroup.be
Dirk Van Nieuwerburgh
Van Nieuwerburgh Dirk
Service Advisor
Verbeke Yana
Verbeke Yana
Service Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: yana.verbeke@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: yana.verbeke@anmgroup.be


Jan Van Tendeloo
Van Tendeloo Jan
Workshop Manager

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Jan.Van-Tendeloo@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Jan.Van-Tendeloo@anmgroup.be


Fierens Brent
Fierens Brent
Bodyshop Manager

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Brent.Fierens@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Brent.Fierens@anmgroup.be
Van der Linden Linda
Van der Linden Linda
Bodyshop Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: linda.van-der-linden@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: linda.van-der-linden@anmgroup.be
Vermeiren Mitchel
Vermeiren Mitchel
Bodyshop Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: mitchel.vermeiren@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: mitchel.vermeiren@anmgroup.be


CSC
Ettarahi Nasira
Ettarahi Nasira
Advisor CSC

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: nasira.ettarahi@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: nasira.ettarahi@anmgroup.be
Maes Lena
Maes Lena
Advisor CSC

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: lena.maes@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: lena.maes@anmgroup.be


Dave Bogaerts
Bogaerts Dave
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Dave.Bogaerts@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Dave.Bogaerts@anmgroup.be
Ides Micha
Ides Micha
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Micha.Ides@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Micha.Ides@anmgroup.be
Thomas Vernelen
Vernelen Thomas
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Thomas.Vernelen@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Thomas.Vernelen@anmgroup.be
Rigo Verstreepen
Verstreepen Rigo
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: rigo.verstreepen@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: rigo.verstreepen@anmgroup.be
Steve Verlinden
Verlinden Steve
Warehouse Advisor Bodyshop

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Steve.Verlinden@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Steve.Verlinden@anmgroup.be


Werner Wuyts
Wuyts Werner
Facility Manager

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Werner.Wuyts@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Werner.Wuyts@anmgroup.be


Evelien Heyligen
Heyligen Evelien
Marketing Manager BMW


Annemie Meyvisch
Meyvisch Annemieke
Team Leader invoicing

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Annemie.Meyvisch@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Annemie.Meyvisch@anmgroup.be
Nathalie Van Hoof
Van Hoof Nathalie
Administration New Cars

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Nathalie.Van-Hoof@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Nathalie.Van-Hoof@anmgroup.be
Jill Van Nuffel
Van Nuffel Jill
Administration New Cars

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Jill.Van-Nuffel@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Jill.Van-Nuffel@anmgroup.be
Pascale Verelst
Verelst Pascale
Administration New Cars

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Pascale.Verelst@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Pascale.Verelst@anmgroup.be
Eric Beyers
Beyers Eric
Administration Used Cars

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Eric.Beyers@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Eric.Beyers@anmgroup.be
Pauwels Martine
Pauwels Martine
Administration Used Cars

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Martine.Pauwels@anmgroup.be

Tel: +32 (0)3 320 83 20 +32 (0)3 320 83 20
E-mail: Martine.Pauwels@anmgroup.be



Sales New & Used Cars

Willem van Halmalelaan 1
2110 Wijnegem

Contact

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00
Zon- en Feestdagen: Gesloten

Service

Willem van Halmalelaan 1
2110 Wijnegem

Contact

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00
Weekend en Feestdagen: Gesloten

Warehouse

Willem van Halmalelaan 1
2110 Wijnegem

Contact

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20

Openingsuren

Ma - Do : 09:30 - 12:00 & 14:00 - 16:00
Vr : 09:30 - 12:00
Weekend en feestdagen: Gesloten

Bodyshop

Willem Van Halmalelaan 1
2110 Wijnegem

Contact

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20

Openingsuren

Ma - Do : 09:30 - 12:00 & 14:00 - 16:00
Vr : 09:30 - 12:00
Weekend en feestdagen: Gesloten
Contacteer mij

Een vraag of een opmerking.

Contacteer ons
BMW afspraak

Online Service Afspraak.

Reserveer hier
Profitez à fond.

Werken bij A&M Group.

Bekijk onze vacatures

Het aanbod op de website is niet bindend. Een gepersonaliseerde offerte is steeds noodzakelijk.

Top