Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

A&M Genk.

AdresBosdel 64, 3600 Genk 

Telefoon: 089 32 22 10

BTW: BE 0424.710.936

Heeft u een specifieke vraag voor één van onze afdelingen? Via onderstaande knop komt u automatisch terecht bij de juiste dienst. Ook uw feedback is voor ons van groot belang.

AFSPRAAK NIEUWE WAGENS

AFSPRAAK NIEUWE WAGENS

Contacteer ons team
AFSPRAAK TWEEDEHANDS WAGENS

AFSPRAAK TWEEDEHANDS WAGENS

Contacteer ons team
SERVICE AFSPRAAK

SERVICE AFSPRAAK

Contacteer ons team

Peter Guelinckx
Peter Guelinckx
CEO/BU Director BMW

Operational Director
Bosch Jens
Operational Director

Viskens Peggy
Viskens Peggy
Brand manager



Danny Boussu
Boussu Danny
Sales Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 29 +32 (0) 89 32 22 29
E-mail: Danny.Boussu@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 29 +32 (0) 89 32 22 29
E-mail: Danny.Boussu@anmgroup.be
Joren Engelen
Engelen Joren
Sales Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 25 +32 (0) 89 32 22 25
E-mail: Joren.Engelen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 25 +32 (0) 89 32 22 25
E-mail: Joren.Engelen@anmgroup.be
Gert Neyens
Neyens Gert
Sales Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 23 +32 (0) 89 32 22 23
E-mail: Gert.Neyens@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 23 +32 (0) 89 32 22 23
E-mail: Gert.Neyens@anmgroup.be


Alban Osmani
Osmani Alban
Sales Advisor Used Cars

Tel: +32 (0) 89 32 22 26 +32 (0) 89 32 22 26
E-mail: Alban.Osmani@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 26 +32 (0) 89 32 22 26
E-mail: Alban.Osmani@anmgroup.be


Jakob Mignon
Mignon Jakob
Group Fleet Manager

Tel: +32 (0)498 06 59 34 +32 (0)498 06 59 34
E-mail: Jakob.Mignon@anmgroup.be

Tel: +32 (0)498 06 59 34 +32 (0)498 06 59 34
E-mail: Jakob.Mignon@anmgroup.be
Tom Vermeire
Vermeire Tom
Business Development Manager

Tel: +32 (0)477 28 49 15 +32 (0)477 28 49 15
E-mail: Tom.Vemeire@anmgroup.be

Tel: +32 (0)477 28 49 15 +32 (0)477 28 49 15
E-mail: Tom.Vemeire@anmgroup.be
Sofie Timmermans
Timmermans Sofie
Senior Account Executive

Tel: +32 (0)486 55 68 84 +32 (0)486 55 68 84
E-mail: Sofie.Timmermans@anmgroup.be

Tel: +32 (0)486 55 68 84 +32 (0)486 55 68 84
E-mail: Sofie.Timmermans@anmgroup.be


Vermylen Kristof
Vermylen Kristof
Service Manager

Tel: +32 089 62 97 80 +32 089 62 97 80
E-mail: kristof.vermylen@anmgroup.be

Tel: +32 089 62 97 80 +32 089 62 97 80
E-mail: kristof.vermylen@anmgroup.be
Harald Bogie
Harald Bogie
Service Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Harald.Bogie@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Harald.Bogie@anmgroup.be
Joeri Brusten
Brusten Joeri
Service Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Joeri.Brusten@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Joeri.Brusten@anmgroup.be
Descamps Bart
Descamps Bart
Service Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: bart.descamps@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: bart.descamps@anmgroup.be
Yves Haenen
Haenen Yves
Service Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Yves.Haenen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Yves.Haenen@anmgroup.be
Kathleen Lambrecks
Lambrecks Kathleen
Service Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Kathleen.Lambrecks@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Kathleen.Lambrecks@anmgroup.be


Koen Wuyts
Wuyts Koen
Workshop Manager

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Koen.Wuyts@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Koen.Wuyts@anmgroup.be


Wim Hendrickx
Hendrickx Wim
Bodyshop Manager

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Wim.Hendrickx@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Wim.Hendrickx@anmgroup.be


Fitellaer Kurt
Fitellaer Kurt
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Kurt.Fitellaer@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Kurt.Fitellaer@anmgroup.be
Marc Grondelaers
Grondelaers Marc
Warehouse Advisor



Evelien Heyligen
Heyligen Evelien
Marketing Manager BMW


Heidi Bylois
Bylois Heidi
Administration New Cars

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Heidi.Bylois@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Heidi.Bylois@anmgroup.be



Verkoop

Bosdel 64
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 - 18:00
Za : 10:00 - 17:00

Verkoop Premium Selection

Bosdel 64
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 – 12:00 & 13:00 - 18:00
Za: 10:00 – 12:00 & 13:00 - 17:00

Werkplaatsreceptie

Bosdel 64
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:00

Magazijn

Bosdel 64
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 12:00 / 14:00 - 16:30

Carrosserie

Bosdel 66
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10

Openingsuren

Ma - Do : 08:30 - 18:00
Vr : 08:30 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Contacteer mij

Een vraag of een opmerking.

Contacteer ons
BMW afspraak

Online Service Afspraak.

Reserveer hier
Profitez à fond.

Werken bij A&M Group.

Bekijk onze vacatures

Het aanbod op de website is niet bindend. Een gepersonaliseerde offerte is steeds noodzakelijk.

Top