Skip to main content

A&M Genk.

AdresBosdel 64, 3600 Genk 

Telefoon: 089 32 22 10

BTW: BE 0424.710.936

Heeft u een specifieke vraag voor één van onze afdelingen? Via onderstaande knop komt u automatisch terecht bij de juiste dienst. Ook uw feedback is voor ons van groot belang.


Peter Guelinckx
Guelinckx Peter
CEO

Hilde Clijsters
Clijsters Hilde
BU Director

Joyce Coox
Joyce Coox
Operations Director

Peeters Joeri
Peeters Joeri
Brand Manager



Danny Boussu
Boussu Danny
Sales Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 29 +32 (0) 89 32 22 29
E-mail: Danny.Boussu@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 29 +32 (0) 89 32 22 29
E-mail: Danny.Boussu@anmgroup.be
Gert Neyens
Neyens Gert
Sales Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 23 +32 (0) 89 32 22 23
E-mail: Gert.Neyens@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 23 +32 (0) 89 32 22 23
E-mail: Gert.Neyens@anmgroup.be
Mike Van Der Stukken
Mike Van Der Stukken
Sales Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 29 +32 (0) 89 32 22 29
E-mail: Mike.Van-Der-Stukken@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 29 +32 (0) 89 32 22 29
E-mail: Mike.Van-Der-Stukken@anmgroup.be
Stephanie Bol
Bol Stephanie
Product Genius

Tel: +32 (0) 89 32 22 29 +32 (0) 89 32 22 29
E-mail: stephanie.bol@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 29 +32 (0) 89 32 22 29
E-mail: stephanie.bol@anmgroup.be


Alban Osmani
Osmani Alban
Sales Advisor Used Cars

Tel: +32 (0) 89 32 22 26 +32 (0) 89 32 22 26
E-mail: Alban.Osmani@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 26 +32 (0) 89 32 22 26
E-mail: Alban.Osmani@anmgroup.be


Vermylen Kristof
Vermylen Kristof
Aftersales Manager

Tel: +32 089 62 97 80 +32 089 62 97 80
E-mail: kristof.vermylen@anmgroup.be

Tel: +32 089 62 97 80 +32 089 62 97 80
E-mail: kristof.vermylen@anmgroup.be
Harald Bogie
Harald Bogie
Service Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Harald.Bogie@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Harald.Bogie@anmgroup.be
Joeri Brusten
Brusten Joeri
Service Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Joeri.Brusten@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Joeri.Brusten@anmgroup.be
Descamps Bart
Descamps Bart
Service Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: bart.descamps@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: bart.descamps@anmgroup.be
Yves Haenen
Haenen Yves
Service Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Yves.Haenen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Yves.Haenen@anmgroup.be


Koen Wuyts
Wuyts Koen
Workshop Manager

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Koen.Wuyts@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Koen.Wuyts@anmgroup.be


Wim Hendrickx
Hendrickx Wim
Bodyshop Manager

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Wim.Hendrickx@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Wim.Hendrickx@anmgroup.be
Jurgen Rondags
Rondags Jurgen
Bodyshop Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 29 +32 (0) 89 32 22 29
E-mail: Jurgen.rondags@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 29 +32 (0) 89 32 22 29
E-mail: Jurgen.rondags@anmgroup.be
sandra.maessen@anmgroup.be
Maessen Sandra
Bodyshop Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 29 +32 (0) 89 32 22 29
E-mail: sandra.maessen@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 29 +32 (0) 89 32 22 29
E-mail: sandra.maessen@anmgroup.be


Fitellaer Kurt
Fitellaer Kurt
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Kurt.Fitellaer@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Kurt.Fitellaer@anmgroup.be
Marc Grondelaers
Grondelaers Marc
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 29 +32 (0) 89 32 22 29
E-mail: marc.grondelaers@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 29 +32 (0) 89 32 22 29
E-mail: marc.grondelaers@anmgroup.be
Brian Doucet
Doucet Brian
Warehouse Advisor

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: brian.Doucet@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: brian.Doucet@anmgroup.be


Evelien Heyligen
Heyligen Evelien
Marketing Manager BMW

Tel: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: evelien.heyligen@anmgroup.be

Tel: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: evelien.heyligen@anmgroup.be


Heidi Bylois
Bylois Heidi
Administration New Cars

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Heidi.Bylois@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: Heidi.Bylois@anmgroup.be
Naomi Ramakers
Ramakers Naomi
Administration New Cars

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: naomi.ramakers@anmgroup.be

Tel: +32 (0) 89 32 22 10 +32 (0) 89 32 22 10
E-mail: naomi.ramakers@anmgroup.be



Verkoop

Bosdel 64
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:00
Za : 10:00 - 17:00
Ma 20/05: Gesloten

Verkoop Premium Selection

Bosdel 64
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za: 10:00 - 17:00
Ma 20/05: Gesloten

Werkplaatsreceptie

Bosdel 64
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:00
Za: Gesloten
Ma 20/05: Gesloten

Magazijn

Bosdel 64
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10

Openingsuren

Ma - Do : 9:30 - 12:00 / 14:00 - 16:00
Vr: 9:30 – 12:00 / Namiddag gesloten
Ma 20/05: Gesloten

Carrosserie

Bosdel 66
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 36 55 70 089 36 55 70

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Vr : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 16:00
Ma 20/05: Gesloten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Contacteer mij

Een vraag of een opmerking.

Contacteer ons
BMW afspraak

Online Service Afspraak.

Reserveer hier
Profitez à fond.

Werken bij A&M Group.

 

 

Bekijk onze vacatures
Top